Podróże

Podróż – Tułaczka! Przygoda! Zew Natury! Wolność!

To tylko niektóre określenia, jakie kojarzą nam się z podróżami, zarówno z tymi dalekimi, jak i bardzo bliskimi. Chyba każdy z nas ma w sobie mały pierwiastek podróżnika!Opowiadając o swoich wycieczkach, na pewno usłyszeliście kiedyś z ust znajomego, że marzy mu się taka przygoda. Jest to potwierdzeniem tego, jak jest nas wielu- Podróżoholików!

Jedni podróżują w myślach, inni swoje myśli zamieniają w marzenia i ruszają przed siebie! Ty też tak możesz! Nie chodzi tu o porzucenie wszystkiego co masz i ucieczkę, chodzi tu raczej o sam fakt podróżowania. Dla chcącego nic trudnego, możemy zmienić pracę, możemy zatrudnić się w firmie za granicą, racząc się wspaniałymi klimatami, możemy tak na prawdę pracować w podróży. Możemy nasze pasje zamienić w sposób na życie! Do tego warto dążyć!

Ale, nie wszystko przychodzi tak prosto i łatwo. Dlatego w tym dziale PODRÓŻE, postaramy się przekazać Wam, drodzy czytelnicy nasze sposoby na podróżoowanie, nasze spostrzeżenia, cenne wskazówki oraz rady. Sami staramy się jeżdzić jak najczęściej, weekendy zapełnione są zawsze na miesiąc do przodu. Dlatego ważna jest dobra organizacja oraz sztuczki pozwalające na tanie i bezpieczne podróżowanie. TO wszystko postaramy się przekazywać właśnie tutaj, więc dobrze trafiłeś!

Jeżeli w dalszym ciągu brakuje CI odwagi, zachęcamy do przeczytania artykułu : 10 powodów, by wyruszyć w świat! .

W tej kategorii znajdziesz również:

stopowanie2 spanie2 cozabrac

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s